Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zbigniewice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Na Kępie

Staszów(Zbigniewice + 25 km)

830 000 zł141,62 m² 5 860,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży nowoczesny, ekonomiczny w utrzymaniu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 141,62 m , położony na kameralnym osiedlu Złota Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Sandomierz(Zbigniewice + 19 km)

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w sercu Sandomierza | ul. Żeromskiego | 240 m | działka 9,62 ara Szukasz nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i wynajmu jednocześnie?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Zochcinek(Zbigniewice + 24 km)

1 450 000 zł16 000 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Niezwykła posiadłość na sprzedaż idealna do życia i inwestycji Na powierzchni 1,6 ha kryje się prawdziwy, prywatny świat w miniaturze. To miejsce łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Usarzów

Usarzów(Zbigniewice + 11 km)

150 000 zł11 540 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Usarzów, gmina Lipnik. Działka rolno-budowlana o powierzchni 1,15ha, szerokość od frontu 34m z poszerzeniem w środkowej część do 56m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stary Garbów

Stary Garbów(Zbigniewice + 25 km)

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Szukasz domu, który nie tylko pomieści całą rodzinę, ale zachwyci detalami i da Ci wolność w planowaniu przyszłości? W miejscowości Stary Garbów (gmina Dwikozy) czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Jędrusiów

Bogoria(Zbigniewice + 18 km)

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestrzeni do życia dla rodziny, ten dom w Bogorii może być strzałem w dziesiątkę! W ofercie sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2, położony na działce1200 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sandomierz(Zbigniewice + 19 km)

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 059 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękny Dom w Sandomierzu w bardzo atrakcyjnej cenie! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Staszów(Zbigniewice + 25 km)

2 390 000 zł165,09 m² 14 476,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Staszowie przy ul. 11 Listopada,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Trześń(Zbigniewice + 21 km)

2 600 000 zł466,76 m² 5 570,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

Nowoczesny obiekt handlowy w Trześni (woj podkarpackie) z atrakcyjną powierzchnią i bardzo funkcjonalnym budynkiem z ekspozycją od drogi krajowej dk 77 o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Leszka Czarnego

Sandomierz(Zbigniewice + 19 km)

1 260 000 zł230 m² 5 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

-kupujący nie płaci prowizji- jeśli poszukujesz w Sandomierzu nietuzinkowej nieruchomości , wkomponowanej w wyjątkowy ogród, otoczonej zielenią, na przepięknej 16,7 arowej działce, to.